Najaarsdag en algemene ledenvergadering NMV,Vledder


Evenementgegevens


Op 22 oktober 2022 wordt de najaarsdag met algemene ledenvergadering gehouden in Zeemuseum Miramar, Vledder (Drenthe), .

De ruimte in Miramar is beperkt, daarom is het wenselijk dat u zich vooraf aanmeldt. Mochten er meer aanmeldingen zijn dan fysiek mogelijk is, geldt er ‘wie het eerst komt, het eerst maalt’ en vol=vol.

Introducees zijn dit jaar weer van harte welkom, maar ook bij introducees is aanmelding vooraf gewenst.

Programma NMV najaarsdag 2022

10.00 – 10.30 uur   Ontvangst met koffie en thee.
10.30 – 11.00 uur   Mededelingen van het bestuur.
11.00 – 11.45 uur   Lezing door Antonie van Peursen: “De taxonexpedities in Montenegro/Durmitor en Brunei”.
11:45 – 12.30 uur   Lezing door Tom Meijer: “Fossiele land- en zoetwatermollusken uit de Kwartaire afzettingen van het Nederlandse Noordzeegebied: 2,6 miljoen jaar Nederlandse niet-mariene mollusken”.

12.30 – 14.00 uur   Lunchpauze. Lunch zelf meenemen, Miramar heeft geen museumrestaurant.

Tijdens de lunchpauze verkoop boeken uit handbibliotheek en nalatenschap Frans Remery. Alleen contant afrekenen mogelijk. Neem dus voldoende (klein-)geld mee!

14.00 – 14.45 uur   Lezing door Loran Kleine Schaars: “Turn it around! Van je werk je hobby maken”.
14.45 – 15.00 uur   Ledenbijdragen.
15.00 – 17.00 uur   Uitloop met koffie en thee, eventueel gelegenheid een drankje te nuttigen in het museumcafé en meegebrachte schelpen te determineren.

17.00 uur   Einde programma.

Adres: Miramar Zeemuseum, Vledderweg 25, 8381 AB, Vledder.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *